Losowy obraz

P5050107.JPG
powered_by.png, 1 kB
Przedszkolaki na przeglądzie piosenki ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Jankowska H.   
22.03.2012.

Rozśpiewane przedszkolaki.          13 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie odbył się przegląd piosenki przedszkolnej "Wesołe nutki". Nasze oddziały przedszkolne z Kleszczewa K., reprezentowały dwie dziewczynki przygotowane przez panią Hannę Jankowską i Mirelę Trawicką: Patrycja Paprocka i Natalia Reszka. Zaśpiewały pięknie. "Wielkanocna piosenka" oraz "Poleczka na lato", zachwycily małych i dorosłych widzów. Przerywnikiem występu Natalki, było odtańczenie przez nią poleczki. Uwieńczenieniem przeglądu były nagrody w postaci książek, dyplomów i słodyczy.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.