Losowy obraz

DSC01203.JPG
powered_by.png, 1 kB
17 marca to narodowe święto Irlandii ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Grzywacz D.   
23.03.2012.

Dzień św. Patryka ...


          17 marca to narodowe święto Irlandii, związane z postacią Świętego Patryka. Dzień ten jest także obchodzony w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce. Dlatego też nasza szkoła w tym roku po raz pierwszy zorganizowała „Zielony dzień” . Z okazji tego święta odbyły się uroczysty apel na którym uczniowie dowiedzieli się o tradycjach związanych z tym świętem oraz rozdano nagrody za konkursy na najbardziej pomysłową „Czapkę św. Patryka” i quiz wiedzy o Irlandii.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.