Losowy obraz

scianka_09.jpg
powered_by.png, 1 kB
Latawcowe zmagania... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Kujach W.   
03.04.2012.

Latawcowe zmagania...


         
       Uczniowie klasy V na lekcjach techniki wykonali latawce. W konstrukcji pomagali dzieciom rodzice, a zadaniem uczniów było wykończenie latawców , czyli pokrycie papierem i ich ozdoba. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podeszli do tego trudnego zadania, ale efekt był wspaniały. Na jednej lekcji poszliśmy puszczać latawce na boisko wiejskie. Warunki atmosferyczne nie były może sprzyjające, lecz zabawa i tak się udała. Było mnóstwo śmiechu, radości i zadowolenia.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.