Losowy obraz

mecz02.jpg
powered_by.png, 1 kB
Aktualności !!! arrow Imprezy szk.,środowis... arrow Imprezy szkolne, środowiskowe i inne arrow Zaproszenie do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ...
Zaproszenie do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: K. Olszowa   
12.07.2012.

          W pierwszym dniu astronomicznego lata uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I- III zostali zaproszeni do Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Pogoda”, które ma swoją siedzibę w Kleszczewie K. Jego członkowie przygotowali dla nas inscenizację wiersza „Rzepka” i pokaz tańca współczesnego. Zostaliśmy ugoszczeni „po królewsku”. Bardzo smakowały nam cukierki i lody, ale najbardziej samodzielnie przygotowane przez osoby niepełnosprawne ciasto. My podziękowaliśmy laurkami i bukiecikami kwiatów. Potem odbyły się też występy naszych uczniów. Mimo, że bez próby, wszystko wypadło świetnie. Nie dopisała tylko… pogoda. Było chłodno i pochmurnie, ale wesołe zabawy w ogrodzie rozgrzały nas. Bardzo dziękujemy!

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.