Losowy obraz

okr_2013_23.jpg
powered_by.png, 1 kB
Wycieczka do Gdyni ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: K. Olszowa   
15.07.2012.

W Gdyni


          Pod koniec maja uczniowie najmłodszych klas szkoły podstawowej wraz ze swymi wychowawczyniami pojechały na wycieczkę do Gdyni. Najpierw była wizyta w kinie, gdzie w technologii 3D śledzili losy bohaterów filmu „Piraci”. Potem spacer nad morzem, a że pogoda wyjątkowo sprzyjała, mogli korzystać z zabaw na plaży i na placu zabaw. Niewątpliwą atrakcją było szukanie muszelek i bursztynu w czystej wodzie Bałtyku. Duże wrażenie na dzieciach zrobiła też panorama zatoki widziana z tarasu widokowego. Wszyscy wrócili do domu zmęczeni, ale uradowani.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.