Losowy obraz

P1150015.JPG
powered_by.png, 1 kB
W morskim akwarium ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: A. Tuchlin   
21.07.2012.

W morskim akwarium ...


          19 czerwca uczniowie klas IV i V wybrali się na wycieczkę do Gdyni. Pierwszym punktem eskapady było zwiedzanie statków „Dar Pomorza” i „Błyskawica”. Następnie wszyscy udali się do Akwarium Gdyńskiego. To niezwykłe miejsce, otoczone morzem ze wszystkich stron, podróżnicy podziwiali w akwarium okazy morskie i wodno-lądowe pochodzących z różnych rejonów świata. Ciekawe ekspozycje pozwoliły zaobserwować, dotknąć i uczyć się o życiu w morzach i oceanach. Uczniowie wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych „Flora i fauna Bałtyku”, określali gatunki krewetek i porównywali bałtyckie małże. Po zajęciach, uczniowie pełni wrażeń udali się w drogę powrotną.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.