Losowy obraz

okr_2013_29.jpg
powered_by.png, 1 kB
Biwak w Jeziorniku ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: A. Tuchlin   
21.07.2012.

Biwak w Jeziorniku ...


          W piątkowe popołudnie 15 czerwca klasa IV pojechała na biwak integracyjny do ośrodka wypoczynkowego Jeziornik w Borzechowie. Po zakwaterowaniu, wszyscy udali się na podchody, po których były zabawy i śpiew przy ognisku. Wieczorem uczniowie bawili się na dyskotece. Dzień zakończył się chrztem. Każdy uczestnik po przejściu zadań specjalnych otrzymał nowe „biwakowe” imię. Pobyt wypoczywającym uprzyjemniły wędrówki do lasu, zbieranie jagód i poziomek.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.