Losowy obraz

mecz03.jpg
powered_by.png, 1 kB
Rozpoczynamy rok szkolny 2012/13 ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M.Dąbrowska   
11.09.2012.


          1 września to dzień, na który się czeka, bo niesie z sobą tyle niespodzianek – spotkanie w szkole z kolegami i nauczycielami, nowy plan, książki pachnące jeszcze farbą...i wiele innych doznań, które umykają po chwili, bo tak jeszcze się chce pobiegać swobodnie, bez obowiązków w promieniach słońca..
         Tradycyjnie o godzinie 8,00 nasza szkolna społeczność rozpoczęła nowy rok szkolny od uroczystej Mszy Św. w kościele parafialnym. Szkolny apel poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Natalia Bielang. Program artystyczny przygotowała z tej okazji klasa VI. Pan dyrektor życzył uczniom wielu naukowych osiągnięć i radości ze zdobywania wiedzy. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.