Losowy obraz

P4160002.JPG
powered_by.png, 1 kB
Warsztaty artystyczne "Ludowe Talenty" ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: H. Herman   
15.11.2012.

          W dniach 28 – 30 września 2012r. po raz pierwszy wyjechaliśmy na warsztaty artystyczne „Ludowe Talenty” do Gdańska. Uczestniczyliśmy w zajęciach twórczych z haftu kociewskiego, rzeźby w drewnie i plecionkarstwa. Niespodzianką ze strony organizatorów okazały się nagrody indywidualne dla uczestników warsztatów. Spośród uczniów z naszej szkoły wyróżniona została: Aneta Buczyńska - w kategorii „Haft” oraz Ola Różańska i Michalina Burczyk w kategorii „Rzeźba w drewnie” Organizatorem warsztatów było Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie. Organizator zapewnił nam nocleg, wyżywienie, ognisko oraz wycieczkę do Muzeum Etnograficznego w Gdańsku oraz Ogrodu Botanicznego i Palmiarni w Oliwie. Bawiliśmy się wspólnie z koleżankami i kolegą z klasy V z Bytoni oraz dziećmi z Kaszub. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.