Losowy obraz

okr_2013_23.jpg
powered_by.png, 1 kB
Prawo dżungli ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: N. Nadolska   
21.02.2013.


          7 lutego 2013r. oddziały przedszkolne uczestniczyły w spektaklu pt. ,,Prawo dżungli – każdy jest tym, kim jest”, na który zostały zaproszone przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Wyjazd ten był w całości ufundowany przez OPP, za co serdecznie dziękujemy!!!
         Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem przygotowanego spektaklu. Przepiękne kostiumy i cała oprawa sprawiła, iż czuliśmy się jak w dżungli. Małpy, żyrafy, wąż, nosorożec oraz lew zachwyciły nie tylko dzieci, ale również dorosłych.
         Po skończonym spektaklu dzieci miały okazję sprawdzić się w roli aktorów, dzięki warsztatom przygotowanym przez grupę artystów. Sytuacja początkowo wydawała się nie do opanowania z powodu ,,wyrywających się” dzieci do podejmowania wyzwań stawianych przez autorów tego przedsięwzięcia, jednakże artyści wykazali się wielką umiejętnością prowadzenia negocjacji z naszymi przedszkolakami.
         Zajęcia te w ciekawy i rozwijający sposób wzbogaciły warsztat pracy dzieci gdyż skłaniały do rozwijania wyobraźni, kreatywności i w pewnym sensie dawały możliwość współtworzenia pewnych sytuacji.
         Dzięki tym zajęciom dzieci miały szansę spróbować swoich sił w czymś nowym – dotąd nieznanym. Bardzo im się to spodobało!          Warto również wspomnieć, iż tematyka spektaklu nałożyła się nam z aktualną tematyką zajęć, która dotyczy właśnie zwierząt. Jak widać, dzieci podwójnie na tym skorzystały bowiem poza rozrywką otrzymały cenną lekcję. Z pewnością wykorzystają pozyskaną wiedzę na kolejnych zajęciach w przedszkolu.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.