Losowy obraz

dzdyni2014_09.jpg
powered_by.png, 1 kB
Wyjazd do kina. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: N. Nadolska   
15.04.2013.

          Dnia 12 marca 2013r. odbył się kolejny wyjazd do kina w Tczewie na bajkę Zambezia.
         W wyjeździe tym uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz nieco starsi uczniowie szkoły podstawowej.
         Zarówno małym, jak i starszym widzom bardzo spodobała się historia mieszkańców Zambezii, a świadczyły o tym wyrażane opinie po skończonym seansie. Każdy widz oglądał bajkę w dużym skupieniu, zastanawiając się jaki będzie jej koniec? ,,Kamień spadł z serca” na widok szczęśliwego zakończenia.
         Po tak udanym seansie każdy uczestnik wyjazdu z radością opuścił kino, po czym wybraliśmy się do najbardziej ulubionego miejsca naszych uczniów – do Mc’Donalds. Dzieci chętnie skonsumowały ciepły posiłek, a następnie zajęły się wyborem upragnionej zabawki.
         Droga powrotna upłynęła w miłej i radosnej atmosferze.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2022 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.