Losowy obraz

IMG_0051.JPG
powered_by.png, 1 kB
Dzień Samorządności w naszej szkole. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Dąbrowska   
15.04.2013.

          21 marca – to już tradycyjnie w naszej szkole Dzień Samorządności organizowany przez SU. Tego dnia chcemy nie tylko się uczyć, ale i trochę wspólnie z nauczycielami miło spędzić czas. Apel, który zorganizowaliśmy, dostarczył nam wspaniałej rozrywki i niemało śmiechu.
          Rozpoczęliśmy go zabawą „Mam talent”, do którego zgłosili się uczniowie: śpiew - Julia Różańska, Patrycja Paprocka, Marta Piłat, Kornelia Chociaj, Aleksandra Lubach, Oskar Jurczyk; taniec - Daria Śliwa, Oliwia i Dagmara Jurczyk; gra na keybordzie – Milena Kołtonowska; układanie Kostki Rubika - Arek Wanta. Potem do konkursu układania Kostki Rubika zaprosiliśmy „mistrzów” z klasy II gimnazjum. Wygrał niepokonany Michał Kuziemski. Ułożył kostkę w 25 sekund; Krzyś Plona w 27 sekund. Gratulujemy! Jury miało nie lada kłopot, by wytypować zwycięzców zabawy „Mam talent”; stąd słodkimi nagrodami zostali wyróżnieni wszyscy uczestnicy. Chociaż.. w kategorii tańca na I miejsce zasłużyła Daria Śliwa.
          Obejrzeliśmy również występ oddziału przedszkolnego. Nasi najmłodsi koledzy zaśpiewali piosenkę o wiośnie. Po nich swoimi popisami wokalnymi zaprezentowali się uczniowie klas szkoły podstawowej i klasa I gimnazjum. Klasy - II gimnazjum i V szkoły podstawowej- przygotowały pokaz mody ekologicznej. Śmiechu było co niemiara, bo i pomysły nietuzinkowe. Ale czas szybko mija. Trzeba było pójść się na lekcje... Żeby tylko ta wiosna przyszła...

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.