Losowy obraz

okr_2013_30.jpg
powered_by.png, 1 kB
222 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: A. Glich   
20.05.2013.

          Dnia 2 maja 2013 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 222 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który prezentowała nam klasa I gimnazjum. Spotkaliśmy się na apelu, aby uczcić kolejną rocznicę uchwalenie Konstytucji 3 Maja oraz, by przypomnieć sobie jak doszło do tego wielkiego wydarzenia. Na apelu uczniowie przedstawili zarys historyczny przebiegu ówczesnych zajść i starań patriotów polskich o uratowanie Ojczyzny. Podsumowaniem apelu były rozważania na temat naszego patriotyzmy dzisiejszych czasów i znaczenia słów BÓG-HONOR-OJCZYZNA. Apel zakończył się wspólnym odśpiewaniem HYMNU NARODOWEGO.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.