Losowy obraz

P9190006.JPG
powered_by.png, 1 kB
Dla MAMY ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: N.Nadolska   
14.06.2013.

,,Matka”
Do kogo Cię Mamo porównać?
Jak Ci powiedzieć, co czuję?
Na widok Twój bowiem Mamo,
serce się bardziej raduje.
Dziękuję Ci Mamo za wszystko,
za miłość, za uśmiech,
matczyne pieszczoty.
Za to, żeś Matką moją.
Bądź dla mnie klejnotem złotym.

KOCHANYM MAMUSIOM
- PRZEDSZKOALKI -


          Mamusie tegorocznych przedszkolaków mogą być dumne ze swoich pociech, gdyż otrzymały z okazji Dnia Matki wspaniały prezent w postaci występu artystycznego. Dzieci z wielkim zaangażowaniem podeszły do tego występu. Zarówno wierszyki, jak i piosenki opanowane były do perfekcji. Ponadto każda z mam otrzymała od swojej pociechy papierową poduszeczkę, w której wykonanie każdy przedszkolak włożył całe serduszko. Miło było patrzeć na tak pięknie uśmiechnięte twarze mam, które były dumne ze swoich małych artystów. Oby takich momentów w życiu każdej mamy było jak najwięcej.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.