Losowy obraz

mecz02.jpg
powered_by.png, 1 kB
Wycieczka do Ocean Parku... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: A. Kulas   
23.07.2013.


          13 czerwca 2013r. uczniowie klasy IV i V szkoły podstawowej byli uczestnikami wycieczki do Ocean Parku we Władysławowie. Wyprawa ta, to niemalże „Spacer po dnie oceanu”, która pozwoliła przybliżyć i zapoznać się z podstawowymi cechami zwierząt morskich, zdobyć odrobinę wiedzy o ich budowie, rozmiarach, zwyczajach, odżywianiu, rozmnażaniu się.
          To spacer wśród największych wielorybów, przerażających rekinów, przesympatycznych delfinów, żółwi olbrzymich, wesołych orek i innych zwierząt morskich i oceanicznych. Wszystkie ssaki i ryby są naturalnych rozmiarów co potęguje niesamowitość doznań. To niezapomniana wyprawa w wodny świat. Zwiedzanie parku pozwoliło na przyswojenie ciekawych informacji o żyjących w głębinach oceanów, rybach i ssakach. Wycieczkę zakończyły gry na placu zabaw i wspólne ognisko.


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.