Losowy obraz

DSC00330.JPG
powered_by.png, 1 kB
Ostatni dzwonek roku szkolnego ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Mischke   
24.07.2013.


          Tradycyjnie, ostatni dzień roku szkolnego rozpoczęliśmy o godz. 8,00 Mszą św. w naszym kościele parafialnym. Koniec roku szkolnego to czas radości dla wszystkich uczniów, czas na wyczekiwane z utęsknieniem zasłużone wakacje. Na uroczystym apelu pożegnaliśmy absolwentów klasy III gimnazjum. Na ręce pana Zastępcy Wójta A. Herolda złożyliśmy serdeczne podziękowania za ogrom prac modernizacyjnych zrealizowanych w ostatnim roku w naszej szkole przez Urząd Gminy w Zblewie. Podziękowania za solidną pracę skierowaliśmy również do głównego wykonawcy prac remontowych pana J. Wildmana. Następnie uczniowie, którzy osiągnęli wyróżniające wyniki nauczania odebrali świadectwa oraz nagrody książkowe. Wyróżniający się w nauce uczniowie dostali również stypendia przyznane przez szkolną komisję stypendialną oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców i sponsora.
          Po apelu wszyscy obecni mieli możliwość obejrzeć przygotowane przez gimnazjalistów prezentacje i wystawy zebranych materiałów i dokumentacji zgromadzonej w czasie realizacji projektu "NASZE JEZIORO - NASZA SPRAWA".
          Rozdanie świadectw przez wychowawców w poszczególnych klasach i dźwięk ostatniego dzwonka w tym roku szkolnym, oznajmił rozpoczęcie długo oczekiwanych i upragnionych wakacji.
          Nadszedł czas zasłużonego letniego wypoczynku. Wszystkim uczniom i ich rodzicom, pracownikom szkoły życzę samych słonecznych i przyjemnie spędzanych wakacyjnych dni !!!!!!!


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.