Losowy obraz

okr_2013_19.jpg
powered_by.png, 1 kB
Pierwszy dzwonek ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Dąbrowska   
09.09.2013.          2 września to dzień, w którym szkoły zaczęły na nowo rozbrzmiewać uczniowskim gwarem. Tak było też i w Kleszczewie Kościerskim. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego prowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Krzysztof Plona, a część artystyczna została przygotowana przez panią B. Ptak i uczennice klas V i VI.
          Tego roku gościliśmy w naszej szkole Wójta Gminy Zblewo – Krzysztofa Trawickiego, który jak na dobrego gospodarza gminy przystało, wspomniał o zrealizowanej inwestycji termomodernizacyjnej. Wręczył również nagrody uczennicom, Klaudii Zawalich i Kornelii Chociaj, nagrodzonym w ogólnopolskim konkursie „Zachowaj Trzeźwy Umysł” i wyróżnił uczennicę klasy VI Katarzynę Lamczyk. Kasia należy do grona najlepszych absolwentów szkoły podstawowej naszej gminy i otrzymała w sierpniu br. nagrodę Wójta Gminy Zblewo „Primus Inter Pares”.
          Pożegnaliśmy się z panią K.Osowską, która przez wiele lat pracowała w naszej szkole. Życzyliśmy jej zasłużonego odpoczynku. Pamiętaliśmy również o 35-leciu pracy dyrektora naszej szkoły, pana Marka Mischke. Życzmy sobie i naszym uczniom dużo radości i zadowolenia z nadchodzącego roku szkolnego.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.