Losowy obraz

okr_2013_09.jpg
powered_by.png, 1 kB
Ślubowanie uczniów I klasy ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Olszowa K.   
23.10.2013.

          Dzień 4 października był dniem wyjątkowym dla całej szkolnej społeczności, a szczególnie dla pierwszoklasistów. Zgodnie z naszą szkolną tradycją 18 dzieci z kl. I złożyło ślubowanie i zostało przyjętych do grona braci uczniowskiej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleszczewie Kościerskim. W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością rodzice, którzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie ślubowania. Był uroczysty apel, z częścią artystyczną w wykonaniu pierwszaków, upominki od rodziców i kl. II, a potem słodki poczęstunek. Ten dzień pozostanie na długo w ich pamięci. Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia!

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.