Losowy obraz

zblewo_11.JPG
powered_by.png, 1 kB
Dzień Komisji Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: A. Armatowska   
10.11.2013.


          W środę 9 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Komisji Edukacji Narodowej pod hasłem „Wszystko nas dziś rozwesela, bo jest Dzień Nauczyciela”. Uroczystość tę uświetnił występ przygotowany przez czwartoklasistów pod okiem wychowawczyni. Podczas akademii uczniowie wierszem dziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za ich „(…) trud i serce włożone w wychowanie i nauczanie” oraz w żartobliwy sposób ukazali szkolną rzeczywistość. Na zakończenie zaśpiewali piosenkę życząc wszystkim pracownikom szkoły „(…) samych słonecznych dni”.
          
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.