Losowy obraz

DSC01203.JPG
powered_by.png, 1 kB
Świąteczny Apel ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: B. Ptak   
31.12.2013.


          20 grudnia 2013, ostatni dzień nauki przed przerwą świąteczną, to dzień wigilijnych spotkań klasowych, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń i, tradycyjnie już, apelu przedświątecznego. Apel rozpoczęła pani wicedyrektor, Krystyna Olszowa, która powitała wszystkich uczniów i pracowników szkoły, a także gości, rodziców oraz Przewodniczącego Zarządu Związku Gmin Wierzyca pana Wojciech Pomina.
          Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego każda klasa wcześniej przygotowała jedną kolędę. Występy klasowe rozpoczęły dzieci z oddziału przedszkolnego, a zakończyli uczniowie klasy III gimnazjum.
          Spotkanie przedświąteczne było też okazją do wręczenia nagród w Gminnym Konkursie Ekologiczno – Technicznym „Dobre rady na odpady”. Komisja konkursowa wyróżniła prace uczniów oddziału przedszkolnego naszej szkoły. Wyróżnienia otrzymali: Marcel Reszczyński, Natalia Jurczyk, Zuzanna Hajduk i Aleksandra Jurczyk.
          Ponadto zostały wręczone również zagrody i dyplomy laureatom Gminnego Konkursu Zbiórki Makulatury. W kategorii 0-III nagrody otrzymali: Paweł Zimmmer, Arkadiusz Szablewski, Julia Szatkowska, Szymon Balicki i Natalia Reszka; w kategorii IV – VI – Karol Cerowski, Dominika Plona, Miłosz Bielang, Julita Szablewska i Szymon Sturmowski; w kategorii gimnazjum – Szymon Reszka, Kamil Janin, Katarzyna Moszczyńska, Wiktoria Różańska, Patryk Buczkowski i Klaudia Cabaj. Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Wierzyca – pan Wojciech Pomin wręczył nagrodę specjalną uczniowi klasy III szkoły podstawowej – Pawłowi Zimmer za zebranie ponad 500 kg makulatury. Nagrodzonym uczniom gratulujemy!
          Na zakończenie apelu dyrektor szkoły, pan Marek Mischke złożył życzenia świąteczne wszystkim gościom, uczniom i pracownikom szkoły.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.