Losowy obraz

P9190006.JPG
powered_by.png, 1 kB
PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: H. Jankowska   
21.01.2014.


          Wspaniałe dekoracje, miła atmosfera i świąteczny klimat towarzyszyły XVI DIECEZJALNEMU PRZEGLĄDOWI KOLĘD I PASTORAŁEK, który odbył się 10 stycznia 2014 roku, w ZSP w Zblewie. Był on poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II. Po przywitaniu przez panią dyrektor Ewę Błaszczak i przemowach gości, kolejny raz indywidualni wykonawcy, zespoły muzyczne i chóry z naszych gminnych szkół, przedszkoli i Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Pogoda”, wykonali wspaniałe kolędy i pastorałki.
          Szkołę w Kleszczewie reprezentował zespół muzyczny prowadzony przez pana Ireneusza Czaję i panią Hannę Jankowską. Młodzież zaprezentowała przygotowane wcześniej pastorałki „Złota Jerozolima” i „Na tym niebie…”, a cztery nasze solistki: Dominika Plona, Karina Groth, Julia Różańska i Paulina Zajączkowska pięknie zaśpiewały piosenkę o Mikołaju „Ho, ho, ho…”. Na gitarach przygrywały nam uczennice gimnazjum Aleksandra Lubach i Katarzyna Moszczyńska. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i kalendarze. Przy integracyjnym poczęstunku przygotowanym przez organizatorów, nastąpiła wymiana wrażeń i adresów. Spotkamy się za rok!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.