Losowy obraz

bal2014_05.jpg
powered_by.png, 1 kB

Aktualności !!!
Za rękę z Einsteinem 2007 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Marek M.   
18.04.2008.
Image

 

"Za rękę z Einsteinem"

Pierwszego marca bieżącego roku na Politechnice Gdańskiej wybrano do realizacji projekty edukacyjne napisane i nadesłane przez szkoły gimnazjalne z terenu województwa pomorskiego. Projekt napisany przez nauczycieli naszego gimnazjum znalazł się również wśród innych przyjętych do realizacji. Celem projektu jest rozbudzenie zainteresowań matematyczno-fizycznych młodzieży gimnazjalnej. Projekt będzie realizowany od marca tego roku do marca roku 2008 przez nauczycieli tutejszego gimnazjum we współpracy z Politechniką Gdańską. Zajęcia będą się odbywały zarówno w szkole jak i na Politechnice Gdańskiej, część z nich będzie realizowana w formie wycieczek naukowych.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.