Losowy obraz

kartarowerowa2014_03.jpg
powered_by.png, 1 kB
Występy w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: H. Jankowska   
23.03.2014.          Dnia 24 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie, nasz zespół muzyczny „Źródło” uczestniczył w spotkaniu Zarządów Kół Gospodyń Wiejskich oraz Kółek Rolniczych z przedstawicielami Urzędu Gminy Zblewo i Powiatu.
          Zaprezentowaliśmy nasz repertuar pochodzący z tradycji wielu narodów słowiańskich (stąd nazwa zespołu) wzbogacony o nową pieśń pochodzącą z gór Pirin w południowo - zachodniej Bułgarii „Nazad, nazad Kalino mome” oraz utwór, który powstał w kociewskim Żabnie „Młodi chłop”.
          Uczestnikom spotkania bardzo podobał się nasz występ, byliśmy dumni i zadowoleni. Otrzymaliśmy serdeczne podziękowania i ogromną torbę słodyczy.
         


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.