Losowy obraz

P6160081.JPG
powered_by.png, 1 kB
Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Z. Bigilski   
25.04.2014.


          W dniu 5 kwietnia 2014 roku uczniowie ZSP w Kleszczewie Kościerskim reprezentowali swoją Parafię p. w. św. Jana Chrzciciela na Regionalnej Parafiadzie. W myśl hasła „Ruch rzeźbi umysł, serce i ciało” zgłosiliśmy się do turnieju piłki nożnej i unihokeja w Subkowach. Grupa z klas V-VI SP w składzie: M. Bielang, Sz. Król, K. Różański, J. Walkusz, M. Celarek, Ł. Krysiak, K. Moszczyński, W. Szarmach i S. Zawadka zajęła w obydwu konkurencjach wysokie II miejsca . Natomiast w konkursie wiedzy o Janie Pawle II, K. Różański zajął I miejsce. Gratulacje!!! Z kolei grupa chłopców z kl. II-III GIMN. w składzie: A. Celarek, Sz. Rekowski, Sz. Sikora, S. Bielang, T. Gdaniec i Sz. Pilarski zajęła I miejsce w unihokeja i II miejsce w piłce nożnej , przegrywając tylko jeden mecz z drużyną z Pelplina. Zdobyte miejsca uplasowały nas na V miejscu wśród wszystkich drużyn, które zgłosiły się w tym dniu do zawodów w wielu konkurencjach. To bardzo wyskoki wynik, z czego bardzo się cieszymy. Puchar wręczył nam Ksiądz Biskup Diecezjalny – Ryszard Kasyna po wspólnej Mszy świętej w Bazylice Katedralnej. Mając chwilę czasu weszliśmy też na Górę Jana Pawła II, wspominając, że tu 6 czerwca 1999r. był nasz ukochany Ojciec Święty.
          Foto przedstawia rozgrywki oraz nasze puchary, medale, statuetki i dyplomy, a także pobyt w Pelplinie.


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.