Losowy obraz

dzdyni2014_09.jpg
powered_by.png, 1 kB
Dzień Dziecka ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Dąbrowska   
10.06.2014.          30 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Spotkanie rozpoczęło się programem artystycznym pt. „Dzieci dzieciom”. Był to koncert życzeń, w którym występowali uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I-III. Życzenia były różnorodne- i dla tych, którzy lubią spacer w deszczu, i dla tych, którzy lubią się uśmiechać. Na zakończenie nauczyciele i rodzice zaśpiewali dla wszystkich dzieci „Sto lat”.
          A potem już było tylko milej i najmilej…Odbyły się zawody sportowe, wspinaczka po ściance, malowanie twarzy, malowanie kredą, kawiarenka ze słodkościami (przygotowanymi przez rodziców) i konkurs na najdłuższe włosy w szkole. Okazało się, że najdłuższe włosy w szkole ma Karolina Sturmowska – 83 cm. Klaudia Berak ma włosy długości 72 cm, a Natalia Reszczyńska – 70 cm. Ciekawe, czy za rok będą jeszcze dłuższe.
          Mamy nadzieję, że to spotkanie pozostawi w naszych dzieciach miłe wspomnienia.


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.