Losowy obraz

okr_2013_25.jpg
powered_by.png, 1 kB
Śnieżka i ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Dąbrowska   
10.06.2014.


          To był poranek jak poranek ….ten 2 czerwca. A jednak było jakoś inaczej. Jakaś nietypowa atmosfera. Coś wisiało w powietrzu. Uczniowie doskonale to odczuwali i pytali nauczycieli, co też się będzie działo na sali gimnastycznej. A tymczasem nauczyciele przygotowywali dla swoich uczniów z okazji Dnia Dziecka niespodziankę. A była nią inscenizacja baśni „Śnieżka”, w której udział wzięli właśnie oni. Tego jeszcze w naszej szkole nie było! To było naprawdę bezprecedensowe wydarzenie! Uczniowie przyjęli występ nauczycieli z wielkim entuzjazmem. Aktorami w „Śnieżce” byli:
          - narrator – p. M. Dąbrowska
          -król – p. Dawid Klein
          -królowa – p. Małgorzata Żur
          -macocha – p.Monika Glaner
          -Śnieżka – p.Natalia Nadolska
          -książę – p. Maciej Kubik
          -leśniczy – p.Marek Mischke
          -krasnale – panie K. Olszowa, K. Kulas, M. Trawicka, H. Jankowska, W. Kujach, A. Armatowska, L. Fabich
          -lusterko – p. Bernadeta Ptak
          Występ naprawdę się uczniom podobał, ponieważ role kreowane przez nauczycieli były wyjątkowe. To był niezwykły prezent. Może za rok nasze dzieci zaskoczymy kolejną niespodzianką – mówią nauczyciele.


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.