Losowy obraz

kartarowerowa2014_03.jpg
powered_by.png, 1 kB

Aktualności !!!
Szkoła letnia Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Bahr Z.   
18.04.2008.
Image

Szkoła Letnia !!!

W dniach od 27 do 29 czerwca w ramach projektu "Za rękę z Einsteinem" prowadzone były na Politechnice Gdańskiej zajęcia dla gimnazjalistów. Uczniowie pod kierunkiem studentów politechniki prowadzili pomiary z zakresu badania elektrycznych obwodów rezonansowych, pojemności kondensatorów, wyznaczania składowej poziomej natężenia pola magnetycznego. Poszerzali swą więdzę matematyc zną z zagadnień dotyczących trójkąta Pascala, twierdzeń Talesa, liczb Fibonacciego i wielu innych. Jedym z elementów zajęć była również wycieczka morska statkiem na Hel.

Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.