Losowy obraz

P9260003.JPG
powered_by.png, 1 kB
WYCIECZKA UCZNIÓW DO GDYNI ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Trawicka   
09.07.2014.


          4 czerwca 2014 roku odbyła się wycieczka do Gdyni, na którą wybrali się uczniowie klas I – III pod opieką p. Krystyny Olszowej, Wiolety Kujach, Mireli Trawickiej i Kamili Elias. Tego dnia pogoda dopisała. Było ciepło i słonecznie. Wycieczka odbyła się według planu. Zaczęliśmy od zwiedzania okrętu wojennego „ Błyskawica”. Po zejściu z okrętu – muzeum przeszliśmy Skwerem Kościuszki, gdzie dzieci kupiły sobie pamiątki z wycieczki. Kolejną atrakcją był rejs statkiem pirackim po porcie gdyńskim. Dzieci podziwiały statki, dźwigi, urządzenia portowe. Największe wrażenie zrobił na nich kilkupiętrowy prom pasażerski o długości trzystu metrów, który cumował w porcie. Mogli poruszać się swobodnie po całym statku pirackim. Na najniższym pokładzie było pomieszczenie, gdzie piraci trzymali swoje skarby, ale nie można ich było ruszyć. Kiedy opuściliśmy statek po udanym rejsie, naszym następnym celem była plaża. Dotarliśmy tam po krótkim marszu. Przechodząc obok portu jachtowego, mogliśmy podziwiać najróżniejsze prywatne jachty. Na plaży dzieci mogły pobiegać na boso, posłuchać szumu morza, dotknąć wody, pozbierać muszelki. Było też tam stado łabędzi, były naprawdę wielkie, dlatego musieliśmy zachować szczególną ostrożność. Następnie doszliśmy do wielkiego placu zabaw, gdzie dzieci korzystały z różnych atrakcji. Na miłej zabawie czas szybko mija i trzeba było wracać. W drodze powrotnej weszliśmy na posiłek do Mc Donalds. Przy wyjściu z restauracji każde dziecko otrzymało balonik z okazji Dnia Dziecka. Wróciliśmy do domu zadowoleni, szczęśliwi i pełni wrażeń.


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.