Losowy obraz

P5050114.JPG
powered_by.png, 1 kB
Zakończenie roku szk. 2013/14 ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M.Trawicka   
16.09.2014.


          27 czerwca 2014r. rozpoczęliśmy uroczystą mszą św. w naszym kościele. Następnie w szkole odbyła się apel. Z programem artystycznym wystąpiła po raz ostatni klasa III gimnazjum. Uczniowie klasy VI przekazali opiekę nad sztandarem uczniom klasy V. Następnie uczniowie wyróżnieni za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali nagrody i świadectwa, a rodzicom tychże uczniów wręczono listy gratulacyjne.
          Po wręczeniu świadectw i nagród wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły żegnali panią G. Gwizdała, która po wielu latach pracy odchodzi na zasłużoną emeryturę.


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.