Losowy obraz

okr_2013_31.jpg
powered_by.png, 1 kB
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Trawicka   
27.09.2014.


          Dnia 1 września o godzinie 8,00 nasza szkolna społeczność rozpoczęła nowy rok szkolny od uroczystej Mszy św. w kościele parafialnym w Kleszczewie Kościerskim. Tradycyjnie w szkole odbył się uroczysty apel przygotowany przez klasę szóstą szkoły podstawowej prowadzony przez nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Weronikę Morawiec. Po apelu uczniowie powędrowali do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami .
          Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i sukcesów w nauce, a nauczycielom dużo cierpliwości i radości w codziennej pracy pedagogicznej!


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.