Losowy obraz

P6160057.JPG
powered_by.png, 1 kB

Aktualności !!!
Sportowe wiadomości X-XI. 2014r. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: M. Kubik   
12.11.2014.


   1. 23 października 2014r w Borzechowie odbyły się gminne zawody w tenisa stołowego. Naszą Szkołę Podstawową reprezentowali uczniowie – Karolina Krysiak i Karolina Sturmowska oraz Klaudiusz Różański i Miłosz Bielang. Natomiast Gimnazjum Wiktoria Walkusz i Kasia Moszczyńska oraz Arek Wanta i Eryk Świerkowski.
Jedynie dziewczynki SP zajęły II miejsce w gminie natomiast pozostali zdobyli I miejsce i awansowali do zawodów rejonowych.

   2. 03 listopada 2014r . w Pinczynie odbyły się powiatowe zawody piłkarskie pt. „ Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarka dla chłopców klas pierwszych. Nasze maluchy rozegrały trzy mecze . Dwa z nich wygrali :Kleszczewo- Starogard nr 3 4-2, Kleszczewo- Starogard nr 1 3-2 natomiast jeden z Pinczynem przegrali 5-3. Ostatecznie zajęliśmy pierwsze miejsce i awansowaliśmy do finałów wojewódzkich tego turnieju.
Skład zespołu : Kamil Jankowski, Mateusz Paprocki, Bartosz Duraj, Bartosz Drawski, Szymon Jankowski, Ksawery Różański, Knitter Adam

   3. 04 listopada w Kleszczewie K. odbyły się gminne zawody w unihokeja w kategorii gimnazjum Dziewczęta jak i chłopcy po bardzo zaciętych pojedynkach wywalczyli drugie miejsca ulegając drużynom z Bytoni tylko gorszej różnicy bramek. Nasze gratulacje.

   4. 05 listopada 2014r . w Starogardzie odbyły się powiatowe zawody piłkarskie pt. „ Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarka dla chłopców klas drugich i trzecich. Nasi uczniowie grający w składzie : Seweryn Jankowski, Cezary Bahr, Maciej Netz, Przemek Pilarski, Paweł Porazik, Miłosz Borkowski, Michał Wicenbach oraz Mateusz Milewski rozegrali 5 spotkań. W grupie graliśmy z :
- Kleszczewo- Zblewo 1-0
- Kleszczewo – PSP nr 1 Starogard 0-3
- Kleszczewo – Lubichowo 1-4
- Kleszczewo - Kaliska 2-1
Po fazie eliminacyjnej graliśmy o miejsca 5-6 ze Smętowem i przegraliśmy 2-4 zajmując ostatecznie VI miejsce.

   5. 06 listopada 2014r . w Starogardzie odbyły się powiatowe zawody piłkarskie pt. „ Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarka dla chłopców klas czwartych i piątych. Naszą szkołę reprezentowali : Jakub Muszyński, Maciej Zblewski, Damian Legaszewski, Mateusz Borkowski, Piotr Borzyszkowski, Nikodem Bielang oraz Aleksander Celej. W fazie grupowej spotykaliśmy się z :
- Kleszczewo – Pinczyn 1-0
- Kleszczewo- Smętowo 3-1
- Kleszczewo – PSP nr 1 Starogard 0-5
- Kleszczewo – PSP nr 3 Starogard 0-2
Do dalszych gier wyszliśmy z drugiego miejsca. O finał graliśmy z SP Kaliska, niestety przegraliśmy 0-5. Przyszło nam grać o miejsce trzecie ze szkołą z Czarnej Wody. Po regulaminowym czasie był remis 1-1, ale w rzutach karnych pewnie pokonaliśmy ich 2-0. Tym samym zostaliśmy trzecią drużyną w Powiecie!!!!!!!!!


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.