Losowy obraz

P4160002.JPG
powered_by.png, 1 kB
Święto Dyni ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: D. Grzywacz   
19.11.2014.


          31 października odbyło się w naszej szkole „Święto Dyni”. Pomarańczowy dzień zorganizowano po raz pierwszy i na pewno nie ostatni, ponieważ uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w konkursach, zabawach oraz z wielką ochotę próbowali smakołyków zrobionych z dyni. Największą popularnością cieszył się konkurs na najpiękniejszą dynię, w którym można było wygrać wartościowe nagrody rzeczowe. Jury miało naprawdę trudne zadanie, ponieważ wszystkie dynie zachwycały pomysłowością i sposobem wykonania. Podczas wspólnej zabawy wszyscy mogli spróbować pysznej zupy dyniowej, ciasta dyniowego oraz przetworów dyniowych zrobionych prze rodziców naszych uczniów.


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.