Losowy obraz

okr_2013_06.jpg
powered_by.png, 1 kB
Święto Niepodległości Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: B. Ptak   
01.12.2014.


          11 listopada to dla nas Polaków bardzo ważna data, ponieważ tego dnia obchodzimy Święto Niepodległości. To właśnie 11 listopada 1918 r. po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. W naszej szkole również uczczono 97. Rocznicę Odzyskania Niepodległości podczas uroczystego apelu, który odbył się 7 listopada 2015 roku. Na apelu przypomniano ważne wydarzenia historyczne, które przypomniały wszystkim trudną drogę Polski do odzyskania niepodległości. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy drugiej gimnazjum.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.