Losowy obraz

P9190006.JPG
powered_by.png, 1 kB
Powitanie WIOSNY .... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: K. Olszowa   
30.03.2015.


   Dziś o godz. 20 rozpocznie się astronomiczna wiosna, więc dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III przed południem w radosnym korowodzie udały się na jezioro, by pożegnać zimę i powitać oficjalnie wiosnę. Były zabawy i śpiewy. Wszyscy szukali oznak nowej pory roku. Uczniowie byli bardzo zadowoleni, bo pięknie świeciło słońce, a na niebie zaobserwowaliśmy przelatujące łabędzie. Dzisiejszy dzień wielu uczniów zapamięta szczególnie, bo mieliśmy okazję obserwować częściowe zaćmienie słońca. W naszej szkole wiosna też już zagościła. Świadczą o tym pięknie udekorowane korytarze.


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.