Losowy obraz

DSC00248.JPG
powered_by.png, 1 kB

Aktualności !!!
Sejmik Ekologiczny ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: B. Kolbusz   
03.04.2015.


          Dnia 12 marca 2015r. w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego im. Józefa Wybickiego w Bolesławowie odbył się Sejmik Ekologiczny pod hasłem "Ochrona Kociewskiej przyrody". Celem sejmiku było propagowanie wśród młodzieży szkolnej ochrony różnorodności przyrodniczej występującej na Kociewiu. W sejmiku ekologicznym wzięło udział osiem szkół gimnazjalnych powiatu starogardzkiego. Szkołę w Kleszczewie Kościerskim reprezentowały uczennice z 3 klasy gimnazjum: Oliwia Boczarska, Kamila Brandt, Katarzyna Moszczyńska pod kierownictwem opiekuna Beaty Kolbusz. Dziewczyny przygotowały prezentacje multimedialną pt. ,,Ochrona flory i fauny na Kociewiu ’’ , scenkę tematyczną oraz plakat i ulotkę informacyjną –zwierzęta i rośliny objęte ochroną na Kociewiu, zajmując drugie miejsce.
          Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
         


Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2020 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.