Losowy obraz

okr_2013_33.jpg
powered_by.png, 1 kB
ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: R. Kwartnik   
09.10.2015.          Dnia 2 października 2015 roku odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. W tym roku szkolnym składały je dwie pierwsze klasy, kl. IA i IB pod opieką Wiolety Kujach i Mireli Trawickiej. W uroczystości brali udział również rodzice. Dzieci odświętnie ubrane w birety śpiewały i recytowały chcąc udowodnić wszystkim zebranym, że w czasie dotychczasowego pobytu w szkole wiele się już nauczyły i są pełne zapału do zdobywania wiedzy.
          Składając ślubowanie, pierwszoklasiści zobowiązali się uczyć się pilnie, dbać o dobre imię szkoły, szanować nauczycieli, koleżanki i kolegów. Po złożeniu przyrzeczenia zostali pasowani specjalnym piórem przez panią dyrektor Iwonę Wysmułek-Śliwę na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Przedstawiciele uczniów klas starszych powitali pierwszoklasistów w wielkiej, szkolnej rodzinie.
          Impreza się udała, przyniosła nam wiele satysfakcji, a roziskrzone oczy dzieci i ich przejęte miny mówiły same za siebie. Licznie zgromadzeni rodzice byli bardzo wzruszeni i z dumą patrzyli na swoje pociechy.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.