Losowy obraz

a4.jpg
powered_by.png, 1 kB
ŚLUBOWANIE GIMNAZJALISTÓW Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: R. Kwartnik   
11.10.2015.
          W dniu 5 października 2015 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania gimnazjalistów, która składała się z dwóch części.
          Część pierwsza to część oficjalna, która obejmowała uroczyste ślubowanie uczniów klasy I gimnazjum oraz krótkie wystąpienie pani dyrektor. Część drugą obejmowała pasowanie „na gimnazjalistów” na wesoło. Uczniowie klasy I zostali poddani pięciu próbom. Sprawdzały one ich wiedzę, szybkość, wytrzymałość i umiejętność dobrej zabawy. Uczniowie klasy I przeszli wszystkie te próby pomyślnie i stali się pełnoprawnymi uczniami Gimnazjum w Kleszczewie Kościerskim.

Zapraszamy
do galerii zdjęć !!!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.