Losowy obraz

okr_2013_13.jpg
powered_by.png, 1 kB

Aktualności !!!
Dzień Patrona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Iwona Wysmułek-Śliwa   
01.11.2015.

          Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kleszczewie Kościerskim składa serdeczne podziękowania wszystkim zaproszonym gościom, Wójtowi Gminy Zblewo panu Arturowi Heroldowi, kierownikowi ZEAPOW, dyrektorom szkół, radnym, sołtysom, mieszkańcom oraz rodzicom za udział w uroczystości obchodów Dnia Patrona Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kleszczewie.
          W imieniu szkolnej społeczności dziękuję również księdzu Proboszczowi Parafii Kleszczewo dr Edwardowi Kampenowi oraz przybyłym na uroczystość księżom dekanatu zblewskiego na czele z księdzem Prałatem Zenonem Góreckim, za sprawowanie uroczystej mszy świętej.
          Wyrazy uznania i podziękowania kieruję też do nauczycieli oraz pracowników szkoły za przygotowanie uroczystej akademii, dekoracji i wystroju szkoły. Natomiast naszym uczniom gratuluję udanego występu. Recytowaliście „Jest taka wdzięczność, że chce się dziękować”. Dziękuję Wam.

 
następny artykuł »
© 2020 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.