Losowy obraz

aprzedstaw2014_01.jpg
powered_by.png, 1 kB
Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: H. Jankowska   
17.11.2015.


          Dnia 7 listopada 2015 r. w Zespole Kształcenia i Wychowania w Starej Kiszewie odbył się II Międzygminny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej. Zespół Szkół Publicznych w Kleszczewie reprezentował zespół muzyczny „Źródło”, który zajął I MIEJSCE w kategorii: PIEŚŃ - ZESPOŁY, CHÓRY GRUPY MUZYCZNE,
          W kategorii:

          POEZJA KL.IV – VI naszą szkołę reprezentowały:
          Roksana Richert - II MIEJSCE oraz Julia Szatkowska – WYRÓŻNIENIE.

          POEZJA - MŁODZIEŻ I DOROŚLI
          Marta Chociaj z kl. II g. - I MIEJSCE

          Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów konkursu, a w szczególności do księdza Andrzeja Talińskiego pomysłodawcy i konferansjera, dzięki któremu nie odczuwaliśmy tremy oraz do dyrekcji i nauczycieli z ZKiW w Starej Kiszewie za gościnność i miłą atmosferę.

Hanna Jankowska
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.