Losowy obraz

okr_2013_29.jpg
powered_by.png, 1 kB
Dzień Matki Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Olszowa K.   
20.04.2008.

25 maja w naszej szkole zorganizowaliśmy uroczystość z okazji Dnia Matki. Montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie kl I i II szkoły podstawowej pod opieką swoich pań H.Jankowskiej i M.Trawickiej, oraz szkolny Zespół Wokalny kierowany przez panie K.Kowalczyk i K.Olszową. Swoje umiejetności zaprezentowali też uczniowie z Zespołu Tanecznego, którego opiekunem jest pani M.Tymińska. Z zaproszenia skorzystało bardzo dużo mam. Przy kawie i ciastkach mogły podziwiać występy swoich pociech. Również dzieci z Małego Przedszkola wystąpiły przed swoimi ukochanymi Mamami. Dla Wszystkich Mam z okazji ich święta przesyłamy gorące uściski i życzymy pogodnego dnia!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.