Losowy obraz

P6160078.JPG
powered_by.png, 1 kB
Świąteczny kiermasz Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Ptak B.   
20.04.2008.

Świąteczny kiermasz !!!

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym w naszej szkole odbył się kiermasz "Święta tuż , tuż !", w czasie którego społeczność szkolna zaprezentowała swoje umiejetności.
W części artystycznej uczniowie przedstawili jasełka oraz pokaz tańca towarzyskiego. Sławosz Kłopocki uczeń klasy III zagrał na skrzypcach trzy kolędy a Maria Szczęsna i Jakub Kurszewski recytowali własne wiersze. Czteroosobowy zespół zagrał kilka kolęd na dzwonkach a poszczególne występy były przeplatane występami szkolnego chóru.
W drugiej części kiermaszu uczniowie sprzedawali przygotowane własnoręcznie ozdoby świąteczne, kartki i stroiki. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa. W czasie imprezy najmłodsze dzieci mogły rysować w kąciku kolorowankowym, natomiast starsi uczniowie brali udział w zabawach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego.
Każdy mógł dokleić ogniwo ze swoim imieniem, do łańcucha, który został zawieszony na szkolnej choince. Można było też zjeść ciasto i wypić kawę lub sok w mini kawiarence przygotowanej przez klasę III gimnazjum.
Gratulując wszystkim świetnej zabawy, życzymy równie miłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia !!!.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.