Losowy obraz

okr_2013_07.jpg
powered_by.png, 1 kB
Żegnamy rok szkolny 2006/07 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Marek M.   
20.04.2008.

Zakończenie roku szkolnego 2006/07

W piątkowe przedpołudnie 22 czerwca dobiegł końca kolejny rok szkolny. Pożegnaliśmy go Mszą św. w kościele parafialnym oraz uroczystym apelem, na którym wręczone zostały świadectwa i nagrody wyróżniającym się uczniom. Rozdanie świadectw przez wychowawców w poszczególnych klasach i dźwięk ostatniego dzwonka w tym roku szkolnym, oznajmił rozpoczęcie długo oczekiwanych i upragnionych wakacji. Bieżący rok szkolny był ostatnim rokiem pracy zawodowej dla odchodzących na emeryturę nauczycieli pani K.Kowalczyk, B.Kwiatkowskiej i ks. E.Kampena. Po wieloletniej, owocnej pracy pedagogicznej, zasłużonym, przechodzącym na emeryturę nauczycielom, życzymy spełnienia osobistych marzeń i pełni sił aby mogli korzystać z uroków życia.

  
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.