Losowy obraz

P9010057.JPG
powered_by.png, 1 kB
Zaczynamy naukę 2007/08 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Marek M.   
20.04.2008.

Nowy rok szkolny 2007/08 rozpoczęty !!!

Dzień 3 września społeczność szkolna rozpoczęła od uroczystej Mszy św. w kościele parafialnym. Potem w szkole odbył się apel pod hasłami "Był taki wrzesień !" oraz "Witaj szkoło !" przygotowany przez klasę szóstą szkoły podstawowej.Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Makurat jak zwykle sprawnie i miło poprowadziła uroczystość. Dyrektor w krótkich słowach rozpoczął apel witając wszystkich zebranych a szóstoklasiści zaprezentowali montaż słowno-muzyczny. Dyrektor przedstawił również informacje organizacyjno-kadrowe obowiązujące od nowego roku szkolnego. Po apelu uczniowie powędrowali do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami .


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.