Wicemistrzynie w p. siatkowej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tymińska M.
20.04.2008.

Wicemistrzynie powiatu !!!

Dnia 25.02.2006r odbyły się gminne mistrzostwa szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej. W zawodach rozgrywanych w Pinczynie rywalizowały 4 drużyny: drużyna z Borzechowa, Zblewa, Kleszczewa oraz gospodarze z Pinczyna. Dziewczęta z naszej szkoły pokonały w rozgrywkach wszystkie drużyny i zostały mistrzyniami gminy. Następnie dziewczyny miały do pokonania drużynę ze Skarszew. W zawodach na szczeblu rejonowym, które odbyły się 9 marca w Kleszczewie nasze dziewczęta po pięknej walce pokonały swoje koleżanki ze Skarszew. Zwycięstwo w rejonie dało naszym zawodniczkom awans do mistrzostw powiatowych. Zawody powiatowe odbyły się 10.03.2006r. w Starogardzie Gd. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny: drużyna ze Smętowa, Lubichowa, Kleszczewa i gospodarze Starogard Gd. Pierwszy mecz dziewczęta zagrały z drużyną ze Starogardu Gd., pierwszy set był bardzo wyrównany, natomiast w drugim secie nasze dziewczyny przegrały niewielką ilością punktów, ustępując drużynie ze Starogardu Gd. jedynie w ataku. Drugi mecz Kleszczewo zagrało z Lubichowem, pierwszy set był również bardzo trudny ale ostatecznie nasze dziewczyny wygrały z Lubichowem 2:0. Ostatni mecz nasza drużyna rozegrała ze Smętowem. Dziewczęta pokonały ten zespół również 2:0 i tym samym zostały wicemistrzyniami powiatu. Zawody odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystkie drużyny prezentowały wysoki poziom gry. Dziewczęta otrzymały medale oraz słodkie upominki.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.