Losowy obraz

okr_2013_20.jpg
powered_by.png, 1 kB
Ach, te lektury ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Dąbrowska M.   
20.04.2008.

Ach, te lektury ...

Przyznajemy się, że niezbyt chętnie czytamy lektury. Stąd, gdy padła propozycja, by zagościł w naszej szkole teatr z Białegostoku ze spektaklem "Antygona" Sofoklesa, chętnie się na to zgodziliśmy. Aktorzy zostali przygotowani przez absolwentów Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Białymstoku, a scenografię wykonano w pracowni artystycznej Teatru Dramatycznego. W przedstawieniu wzięło udział 9 lalek wysokości 120 cm odzianych w antyczne stroje. Tłem do spektaklu była nastrojowa muzyka. W tak stworzonym przez aktorów świecie gościliśmy 45 minut. Omówienie lektury na lekcji jednak nas nie ominie ...

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.