Losowy obraz

okrojone54.jpg
powered_by.png, 1 kB
Wycieczka nad morze ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Kowalczyk K.   
20.04.2008.

Nad morzem.

W poniedziałek 11 czerwca dzieci z oddziału zerowego, klasy pierwszej i kilkoro z klasy trzeciej szkoły podstawowej odbyły wycieczkę do Gdańska. Korzystając z ciepłej pogody miały okazję poczuć smak słonej wody, poszukać muszelek, obserwować nadmorskie krajobrazy.
Chwilę odpoczynku i moc przeżyć dostarczył dzieciom film obejrzany w kinoplexie "Happy wkręt". Dzieci były pod wrażeniem dużego kina i efektów jakie daje obejrzenie w nim filmu. Ogromną frajdę sprawiła im przejażdżka ruchomymi schodami.
Do Kleszczewa wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.