Losowy obraz

bal2014_05.jpg
powered_by.png, 1 kB
Festyn Rodzinny 2008 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Marek M.   
05.06.2008.


30 maja 2008r. Zespół Szkół przy współpracy z Radą Sołecką Kleszczewa i Radą Rodziców zorganizował Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Pogoda i humory dopisały. Festyn rozpoczął się artystycznie od indywidualnych i grupowych występów uczniowskich. Po prezentacjach małych artystów na szkolnym boisku odbyły się zabawy sportowo-rekreacyjne. Większość uczestników szczęśliwie zakończyła zmagania na punktach kontrolnych zdobywając słodkie nagrody. Dla spragnionych i głodnych szkolna kawiarenka oferowała ciastka domowej roboty i wszelakie napoje a pan Krysiak kręcił watę do końca imprezy. Loteria, w której wszystkie losy wygrywały miała ogromne powodzenie. Nauczycielki klas młodszych malowały twarze ogromnej liczbie chętnych w kolorowe wzorki a sołtys wsi rozdawał lody i inne słodkości. Około godziny trzynastej uczestnicy imprezy, zmęczeni upałem i sportowymi zmaganiami rozjechali się do domów. 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.