Losowy obraz

DSC01203.JPG
powered_by.png, 1 kB
Nad morzem Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Kujach W.   
11.06.2008.


5 czerwca 2008 r. uczniowie klas I - III SP w Kleszczewie byli na wycieczce w Gdyni. Miasto przywitało nas piękną, słoneczną pogodą. W czasie rejsu statkiem " Danuta" oglądaliśmy gdyński port. Później zrobiliśmy zakupy w przybrzeżnych kramach. Odpoczęliśmy w kinie oglądając bajkę " Horton słyszy Ktosia". Po seansie korzystaliśmy z kąpieli słonecznych na plaży. Niektórzy zbierali muszelki i kamyki, a inni dla ochłody moczyli nogi w morskiej wodzie. Zadowoleni, ale głodni w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donalda. Pełni wrażeń, trochę zmęczeni, ale uśmiechnięci powróciliśmy do Kleszczewa. Wrócimy tam za rok.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2023 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.