Losowy obraz

okr_2013_11.jpg
powered_by.png, 1 kB
Do zoo ... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Trawicka M.   
15.07.2008.


Dnia 10.06.2008 r. uczniowie klasy I SP i dzieci z oddziału "O" pojechały na wycieczkę do Gdańska. Wyjazd na wycieczkę to zawsze nagroda za trud nauki w roku szkolnym. Głównym miejscem docelowym było ZOO w Gdańsku Oliwie. Uczniowie byli bardzo zainteresowani wszystkimi zwierzętami. Najdokładniej zaprezentowały się słonie, były bardzo aktywne i podchodziły do samych krat, dlatego można było przyjrzeć się im z bliska. Małpy miały czas odpoczynku. Pogoda była wspaniała, więc przebywały na wybiegach. Największy podziw i trochę strachu wzbudziły gady. Niestety żyrafy będą za 4 tygodnie. Po zwiedzaniu ZOO pojechaliśmy na plażę, by przywitać się z morzem i nazbierać muszelek. Pisku i radości było co nie miara przy moczeniu nóg w wodzie. Pogoda była cudowna. Na koniec wybraliśmy się do McDonald's, by coś zjeść. Czekając tam na posiłek, dzieci mogły pobawić się po krętej zjeżdżalni. Wracaliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi, że wycieczka się udała, bo wszystkim dała moc wrażeń.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.