Losowy obraz

P5050107.JPG
powered_by.png, 1 kB
Apel z okazji Dnia KEN Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Sam. Uczniowski   
13.11.2008.


Święto Edukacji ...

Dnia 13.10.2008 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Jakub Kiejnowski złożył na ręce pana dyrektora życzenia od naszej szkolnej społeczności. Wysłuchaliśmy tez części artystycznej przygotowanej przez klasę IV.
Tego roku minęło 30-lecie pracy dyrektora naszej szkoły, pana Marka Mischke. Były więc kwiaty, życzenia i ogromne brawa. Oby pan dyrektor pracował z nami następne 30 lat!
Takie święto to okazja, by wyróżnić nagrodzonych nauczycieli. Tego roku nagrodę Wójta Gminy Zblewo otrzymała p. Katarzyna Kulas, a nagrodę pana dyrektora p. Krystyna Olszowa, p. Hanna Jankowska i p. Maciej Kubik. Gratulujemy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2024 - 2000 ZSP Kleszczewo Kościerskie :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.